Tuesday, June 30, 2020

Bumbleride Era vastsündinule

Bumbleride Era on mitmekülgne käru ja seda saab vastsündinuga kasutada erineval moel, vastavalt eelistusele ja vajadusele.

Era istumisosa on kasutatav juba alates sünnist ning seda on võimalik seadistada ka nn "beebipesaks" (sättides jalatugi püstisesse asendisse ning ühendada külgmiselt jalatoe alune kangas istme kangastega). Iste ise on ligilähedane horisontaalsele asendile ning lamavas asendis ei jää pepuosasse lohku.

Vankrikorviga variant sobib neile, kes eelkõige eelistavad pisikesele beebile sügavat ja täiesti tasapinnalist aset. Mõne arvates on Era koos korviga ka "vankrilikuma" väljanägemisega ning imikuga seetõttu loogilisem 😊 Kui nüüd võrrelda omavahel kandekookonit ja vankrikorvi, siis viimases on beebil avaram ning talvisel soojakoti perioodil samuti ruumikam.
Ja korduma kippuvate küsimuste vastused Era vankrikorvi kohta:
1. Erale, Indile ja Speedile sobib sama vankrikorv. Indie Twinil on oma korv
2. Korvi kandevõime on 8,5kg ning manuaalis on märge, et seda korvi ei tohiks tõsta sangast, kui beebi on selle sees
3. Seda vankrikorvi saab kokkuklappida hästi kompaktseks
4. Vankriraamile asetamiseks on adapterid korviga komplektis


Bumbleridel on ka oma orgaaniline beebisisu, mida saab kasutada istumisosal. Beebisisu toestab imikut avaral istumisosal ja loob mõnusa beebipesa. Sobib hästi suvebeebidele, kui vankrikorv või kookon tunduvad palavateks suvepäevadeks liiga kinnised. Selles beebisisus on kasutatud oeko-tex 100 klass 1 serifitseeritud polüester sisu ja 100% GOTS sertifitseeritud orgaanilist puuvilla. Materjal on käe all mõnusalt pehme - tekitab tunde, et tahaks suisa ise sellisele asemele pikutama heita 😊 Seda saab kasutada kuni lapse 1,5 aastaseks saamiseni.
Ja lisaks kahele eelnevalt väljatoodud viisile on valitud Erale tihti ka kandekookon. Originaal kandekookonit Bumbleridel praegu olemas ei ole. Ora Unto kandekookon on selleks hea valik, sest oma mõõtmetelt sobib jalutuskäru istumisosale ideaalselt. Lisaks on selle kandekookoni kangamaterjal Bumbleride kangaga väga sarnane. Musta Era sees näeb see kookon välja justkui originaalkomplektist 😎 Kõvapõhjaline kookon jääb istumisosale horisontaalselt ja tasapinnalisena. Tal on ka eemaldatav kaarvari ja pealiskate ning lukuga tasku jalutsis. 
Kandekookoni on valinud need, kel on vajadus beebit kärust tuppa transportida ning koos sellega on seda mugav teha. 


Kõiki neid kolme varianti on võimalik tulla uudistama meie poodi (Puuvilla 26, Villa Leonard). Abistame teid alati rõõmuga, et leida teile sobivaim lahendus! 😊No comments:

Post a Comment