Sunday, December 8, 2019

Tootetestimine: Keenz Air Plus 2.0 kergkäru

Otsisime tootetestijat uuele Keenz Air Plus kergkärule ning Agnes pani kirja oma kogemuse.

Saage tuttavaks: Keenz Air Plus. Kergkäru, mis kaalub kõigest 6,8kg, kuid lubab kanda kuni 25kg kaaluvat last ja pakikorvi laduda 30kg kaupa. Lisaks see käib ühe kerge liigutusega kokku ja näeb välja ka päris kena. Ja-jah, mul üks kergkäru juba on, aga... Kui ma nägin seda pakikorvi! On see võimalik üldse? Kui paljusee ikkagi mahutab? Ma teadsin, et pean seda proovima. Stroller24 oli nii lahke ja saatiski mulle ühe proovimiseks.

Esmamulje oli väga hea. Käru isteosa on mõnusalt suur (võrreldes mu eelnevate kergkärudega). Mulle väga meeldib, et jalatuge saab reguleerida. Kaarvari on hästi pikk, lisaks käib see veel pealtlukuga ka lahti. Tekib võrguga õhutusava, mis suvel kindlasti on väga hea. Neid võrguga õhutusavasid on veel.Kaalult on see kergkäru tõesti kerge. Kokku-lahti käib imelihtsalt ja see pakikorv! See ON suuuur!

Väikesed rattad tundusid esmapilgul ainukese miinusena. Nüüdseks olen sellega mõned nädalad ringi jalutanud ja ... Ma armastan Keenz Air Plus`i. Päriselt! Ma sõidan iga päev bussiga 2 korda linna ja tagasi. Ehk siis viin hommikul Gerda lasteaeda ja tulen ise Martaga koju, õhtul sõidame bussiga uuesti Gerdale järgi, käime koos poes ning uuesti bussiga koju.

Olen bussi roninud nelja erineva vankri/käruga. Esimesed kaks polnud kergkärud ja kõrgesse bussi ronimine tähendas abi palumist. Olin päris õnnelik, kui leidsin kergkäru, mille suurema vaevata üksi bussi ja maha sain tõsta. Kõik justkui oli hea, kuid õhtune poesaak tuli mul õlal koju tassida, sest pakikorv oli olematu. Lisaks siis kärus istuv Marta ja käest kinni hoidev Gerda. Ausõna, tundis end kui kaamel. Keenz Air Plus aga oma suure pakikorviga tegi mu elu 1000x lihtsamaks. Teate, ma pakin sinna alla ära vähemalt neli väiksemat või kaks suurt poekotti! Uskumatu lihtsalt. Ja kuna selle kandevõime on ulmelised 30kg! Ma naeratan iga kord, kui poest lahkun ja ühtegi kotti käes/õlal kandma ei pea.

Ja bussi suudan selle tõsta ikkagi üksinda, ilma abi palumata. Linnas ja poes sõites tegelikult väikesed rattad mind ei häirigi. Pigem häirib mind fikseeritud pikkusega lükkesang. Sest paratamatult üritan ma ka linnas liikuda punktist A punkti B võimalikult kiiresti ning koperdan aegajalt tagarattaid kooshoidva pulga vastu. Aga siis meenutan endale, et see pole mu suur jooksukäru ning võtan tempo maha ja sammu lühemaks.

Mu suur ja raske lambanahaga soojakott mahub samuti ideaalselt kärru ja Marta magas nädalavahetusel linnas 3 tundi mõnusat und seal sees. See tilluke käru on tõeliselt positiivne üllataja. Kui Sa elad linnas, oled sunnitud kasutama ühistransporti, Sul on vaja tõeliselt väikest käru ja Sa armastad poodlemist, siis on Keenz Air Plus just see, mida vajad.

No comments:

Post a Comment